Під суд пішли поліціянти, які хотіли «відмазати» бандитів, що удавали з себе військових

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Травня 2024, 16:39

До суду скерований обвинувальний акт стосовно чотирьох посадовців одного з відділень поліції Дніпропетровської області та ще шести громадян.

Про це повідомив 6 травня Офіс Генерального прокурора.

Експоліціянтам інкриміновано одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди, приховування злочину, службове підроблення. Ще шістьом особам інкриміновано розбій, незаконне позбавлення волі людини та вимагання.

Розслідуванням встановлено, що у березні 2022 року семеро мешканців Дніпра під час дії у державі воєнного стану прибули до квартири потерпілих. Вони виламали двері та представились військовослужбовцями територіальної оборони міста.

Підозрювані нанесли потерпілим тілесні ушкодження, провели незаконні обшуки та вимагали $2000. Не отримавши грошові кошти, вони заволоділи майном потерплих, зв’язали їм руки, позбавивши можливості вільно пересуватись.

Надалі перевезли їх на автомобілях до гаражного приміщення, де погрожуючи катуванням, вимагали грошові кошти нібито на користь територіальної оборони міста.

Працівники поліції одного з відділень Нацполіції Дніпропетровської області, певно знаючи про вчинення цих злочинів, нехтуючи своїми службовими обов’язками, приховали їх. Вони підробили офіційні документи та отримали за це неправомірну вигоду.

Тепер і бандити, що удавали з себе тероборону і поліціянти, які їх прикривали, ідуть під суд.

Як повідомляла АрміяInform, у Житомирі лікаря ВЛК затримали на хабарі.

https://armyinform.com.ua/2024/05/06/pid-sud-pishly-policziyanty-yaki-hotily-vidmazaty-bandytiv-shho-udavaly-z-sebe-vijskovyh/