Після реабілітації у Польщі українські військовослужбовці разом з родинами повернулися додому

З 25 вересня по 5 жовтня п’ять пошуковців гуманітарного проєкту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200» з членами своїх родин проходили реабілітацію на базі товариства «Siemacha» у с. Одпоришув Тарновського повіту Малопольського воєводства Республіки Польща. Оздоровлені, щасливі та сповнені яскравих вражень, вони повернулися додому.

Це один із проєктів Управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України. Як поінформували в Управлінні, триває робота щодо психологічної реабілітації військовослужбовців, які виконували завдання з пошуку зниклих безвісти, транспортування тіл загиблих до спеціалізованих медичних закладів і до місць остаточного поховання з району проведення АТО/ООС у складі пошукової групи в рамках реалізації гуманітарного проєкту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200».

До реалізації зазначеного реабілітаційного проєкту долучилися Червоний Хрест України, Посольство України у Польщі, Почесний консул України в м. Тарнові Республіки Польща Бартломєй Бабушка (Bartłomiej Babuska), директор офісу почесного консульства України в м. Тарнові Республіки Польща Світлана Юрек і польський католицький священник, отець Анджей Августинський.

https://armyinform.com.ua/2021/10/pislya-reabilitacziyi-u-polshhi-ukrayinski-vijskovosluzhbovczi-razom-z-rodynamy-povernulysya-dodomu/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *