Після знищення літаків на «Бельбеку» окупанти змінили тактику авіаційних атак — Наталія Гуменюк

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Лютого 2024, 9:33

російські окупанти після знищення щонайменше трьох літаків під час удару по аеродрому «Бельбек» шукають безпечніші місця для проведення авіаційних атак.

Про це в ефірі телемарафону розповіла начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України полковник Наталія Гуменюк.

«Очевидно вони намагаються знайти максимально безпечні для себе рубежі пуску. Вони не наближаються в ті райони, де був для них прикрий урок, але, тим не менш, ми продовжуємо роботу для того, щоб авіації ворога ставало менше і підтвердження тому – результативна робота по аеродрому «Бельбек», де мінус три знову», — констатувала вона.

Водночас Наталія Гуменюк зазначила, що попри втрату літаків, перевага у росіян в повітрі зберігається, але українські сили оборони намагаються це максимально вирівняти.

«Зокрема, і як раз той самий урок, про який я казала, що вони побоюються того, що застосування авіації на тих рубежах, напрямках і відстанях, які вони дозволяли собі раніше, для них будуть критичними. Крім того, вони суттєво жаліються на дуже потужну нашу роботу по знищенню їх безпілотників. Тобто вони нарощують використання FPV-дронів, але результату це не має, тому що ми знаходимо способи протидії», — констатувала спікер.

Також Наталія Гуменюк не підтвердила ліквідацію російського генерала під час удару по «Бельбеку».

«Не даремно вони самі намагаються навіть в гібридному полі продовжувати тиск і на своїх представників війська, і на своє населення, в тому числі. Саме вони вкидали інформацію про знищення генерал-лейтенанта, але наші джерела це не підтверджують», — заявила вона.

Як повідомляла АрміяInform, війська рф використовують щонайменше п’ять летовищ у тимчасово окупованому Криму для авіаційних атак по Україні.

https://armyinform.com.ua/2024/02/04/pislya-znyshhennya-litakiv-na-belbeku-okupanty-zminyly-taktyku-raketnyh-atak-nataliya-gumenyuk/