Половина всіх призовників Харківщини прибула до терцентрів, не чекаючи повісток

Із відправкою до Збройних Сил України  чергової команди новобранців-строковиків, Харківщина відпрацювала половину  від усього обсягу роботи в  рамках призовної кампанії «Осінь-2021».

— На цей час понад 600 юнаків вже служать у різних силових відомствах нашої держави, — розповідає військовий комісар Харківського ОТЦК та СП полковник Володимир Арап. — До кінця ж грудня ми доведемо цю цифру до 1200 осіб, і впевнений — успішно впораємося з поставленим завданням.

Він додав, що з усіх призовників, відправлених до війська протягом жовтня-листопада, близько 70% є юнаками віком 18–21 років. Приблизно половина призваних добровільно, не чекаючи на повістку, прийшли до районних територіальних центрів комплектування та соцпідтримки з проханням направити їх до війська.

— Справа в тому, що такі далекоглядні юнаки бажають швидше відслужити, щоб потім десь спокійно працювати, або ж спочатку спробувати власні сили на строковій, а потім — вирішувати підписувати чи ні армійський контракт, — пояснив полковник Володимир Арап.

читайте також:

До таких добровольців-призовників належить і 20-річний харків’янин Нідаль Альдархобі.

— Мій батько працює в одному з харківських вишів — має ступінь доктора фізико-математичних наук. Тож він завжди казав, що справжній чоловік повинен обов’язково пройти армію.  Він сам колись відслужив строкову та із задоволенням пригадує ті часи. Тож я не став чекати повістки і на початку вересня прийшов до РТЦК та СП. Мені не страшні фізичні чи психологічні навантаження. Адже я є трикратним чемпіоном Автономної Республіки Крим із кіокушинкайкан карате. Мрію потрапити  до якогось розвідувального підрозділу. За час служби хочу стати ще міцнішим фізично та морально, — розповів Нідаль Альдархобі.

За словами полковника Володимира Арапа, більшість юнаків традиційно просять направити їх до Десантно-штурмових військ,  частин морської піхоти чи в розвідувальні підрозділи.

—  В усіх військових частинах приблизно однакові умови проходження строкової служби. Захист України вже сам по собі є великою честю для справжнього чоловіка. Все це ми пояснюємо нашим новобранцям, а також доводимо високі вимоги до кандидатів для служби в елітних частинах Збройних Сил України.

Фото автора  

https://armyinform.com.ua/2021/11/187288/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *