Польська делегація ознайомилась із безпековою ситуацією в районі проведення операції Об’єднаних сил

Іноземна делегація на чолі із заступником Міністра закордонних справ Республіки Польща паном Марціном Пшидачем відвідала район проведення операції Об’єднаних сил з метою ознайомлення з безпековою та оперативною ситуацією в регіоні.

Про це інформує пресслужба штабу ООС.

У Сєвєродонецьку дипломати зустрілися з представниками Луганської ОДА та Командування ООС, обговорили особливості дій російських окупаційних військ і їхній вплив на життя цивільного населення сходу України.

— Загроза є і вона постійно відчувається, а особливо в прифронтових містах та селищах, — розповів перший заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Олексій Смирнов. — Цілеспрямовані обстріли населених пунктів, об’єктів цивільної інфраструктури свідчать про те, що Російська Федерація не бажає дотримуватись взятих на себе зобов’язань.

Зі свого боку Марцін Пшидач зазначив, що уряд та народ Польщі підтримують територіальну цілісність, незалежність і європейський шлях розвитку нашої країни.

— Ми підтримуємо Україну на дипломатичній арені, підтримуємо в економічній площині, допомагаємо в реалізації інвестиційних проєктів у населених пунктах, наближених до лінії розмежування. Ця допомога триватиме й у майбутньому, — наголосив голова польської делегації.

Візит гостей продовжився відвідуванням території КПВВ «Золоте», де начальник Луганського прикордонного загону полковник Юрій Петрів  ознайомив присутніх із ситуацією на лінії розмежування, розповів про гуманітарні заходи та розмінування в районі ООС, що відбуваються за ініціативи Командування Об’єднаних сил.

Також під час візиту польські  дипломати відвідали військовослужбовців однієї з бригад зі складу ООС та ознайомилися з умовами, у яких українські захисники виконують бойові завдання на лінії розмежування.

https://armyinform.com.ua/2021/07/polska-delegacziya-oznajomylas-iz-bezpekovoyu-sytuacziyeyu-v-rajoni-provedennya-operacziyi-obyednanyh-syl/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *