Понад 150 офіцерів за призовом розпочали Курси перепідготовки на Львівщині

На базі видового навчального закладу вони відбуваються восьмий рік поспіль. Цього разу на Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації прибуло понад 150 офіцерів військової служби за призовом. Упродовж трьох місяців на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки вони набуватимуть знань і навичок із вогневої, тактичної, медичної, інженерної підготовки, а також організації зв’язку і морально-психологічного забезпечення діяльності військ.

Як розповів начальник Центру підвищення кваліфікації Національної академії сухопутних військ полковник Валерій Супріган, молодші офіцери розподілені за чотирма напрямками: командири механізованих підрозділів, командири артилерійських підрозділів, командири інженерних підрозділів та заступники командирів з організації морально-психологічного забезпечення особового складу.

– Особливість цього курсу – всі офіцери, які нині в нас навчаються, вирішили піти служити за власним бажанням! Щодо їхньої підготовки, то наголос на практичній складовій. Відповідно розподіл занять з практичної та теоретичної підготовки відбувається у співвідношенні 70% на 30%. Для всіх офіцерів передбачені практичні заняття з водіння бойових машин піхоти, а для майбутніх офіцерів-артилеристів – виконання вогневих завдань з артилерійських систем, − розповів полковник Валерій Супріган. 

За його словами, після проходження згаданих курсів молоді офіцери роз’їдуться по різних частинах Сухопутних військ ЗС України. Тут, після трьох місяців служби, за їхнім бажанням, вони зможуть підписати контракти зі Збройними Силами України.

Фото пресслужби НАСВ

https://armyinform.com.ua/2021/06/ponad-150-oficzeriv-za-pryzovom-rozpochaly-kursy-perepidgotovky-na-lvivshhyni/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *