Понад півтори сотні поранених захисників-піхотинців відзначені грошовими преміями

Під час свого візиту до Національного військово-медичного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський повідомив про надання пораненим захисникам-піхотинцям грошових премій у розмірі від двох до семи тисяч гривень залежно від ступеня поранення. Інформує служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Генерал-полковник Олександр Сирський  вже втретє цього року підписав наказ про надання пораненим захисникам-піхотинцям грошових премій. Цього разу понад півтори сотні військовослужбовців Сухопутних військ ЗС України будуть відзначені грошовими преміями.

— Хочу наголосити, що ми зробимо все можливе, щоб кожен військовослужбовець, який зазнав поранення та виявив бажання залишитися на службі в Сухопутних військах, зміг продовжити службу та передавати свій бойовий досвід, — відзначив Олександр Сирський.

https://armyinform.com.ua/2021/10/ponad-pivtory-sotni-poranenyh-zahysnykiv-pihotyncziv-vidznacheni-groshovymy-premiyamy/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *