Представники Військово-Морських Сил України й НАТО обговорили морські загрози в Чорноморському басейні та шляхи протидії їм

Днями у грузинському місті Батумі представники Військово-Морських Сил країн Чорноморського регіону (окрім РФ) та країн-членів НАТО обговорили можливості координації та своєчасного обміну інформацією про морські загрози.

Як повідомляє пресслужба ВМС ЗС України, їхня зустріч відбулося під час семінару «Стратегічні аспекти безпеки в Чорноморському регіоні».

Україну на заході представив офіцер морського командування Військово-Морських Сил ЗС України капітан 2 рангу Роман Руденський.

Перед організаторами семінару стояли такі завдання: ознайомити учасників з поточною безпековою ситуацією в Чорноморському регіоні, дієвими методами з підвищення ефективності виявлення, ідентифікації й реагування на загрози національного й регіонального рівнів.

Крім того, сторони обмінялися досвідом з питань забезпечення морської безпеки.

Під час семінару українська сторона проінформувала іноземних партнерів про агресивні дії на сході нашої країни й акваторіях Чорного й Азовського морів з боку РФ, яка зневажає загальноприйняті норми міжнародного права. А також руйнує принципи міжнародної системи безпеки, блокує та дискредитує діяльність міжнародних безпекових організацій, проводить деструктивну експансіоністську політику щодо своїх сусідів.

Зазначається, що доцільність і важливість проведення таких міжнародних заходів — необхідність підтримання й розвитку військового співробітництва з країнами НАТО та країнами-партнерами щодо реалізації спільних завдань, спрямованих на протистояння сучасним викликам безпеці.

https://armyinform.com.ua/2021/07/predstavnyky-vijskovo-morskyh-syl-ukrayiny-j-nato-obgovoryly-morski-zagrozy-v-chornomorskomu-basejni-ta-shlyahy-protydiyi-yim/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *