Прем’єр Британії назвав «смішними» аргументи путіна в інтерв’ю Карлсону щодо вторгнення в Україну

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Лютого 2024, 12:27

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак відкинув аргументацію російського диктатора володимира путіна щодо війни в Україні, назвавши її «смішною».

Про це він сказав в коментарі телеканалу Sky News.

Ріші Сунак прокоментував намагання путіна виправдати своє вторгнення в Україну під час інтерв’ю американському журналісту Такеру Карлсону цього тижня.

«Це смішно. росія скоїла незаконне, неспровоковане вторгнення в Україну. Я пишаюся тим, що Велика Британія з самого початку твердо стояла на боці України», — сказав британський прем’єр-міністр.

Ріші Сунак запевнив, що Велика Британія буде підтримувати Україну «стільки, скільки буде потрібно».

«Не можна дозволити, щоб агресивна поведінка рф залишалась неконтрольованою. Ми всі бачимо її наслідки для безпеки. Саме тому би тісно працюємо з союзниками по всьому світу, щоб дати Україні всю необхідну підтримку для відбиття російського вторгнення», — сказав він.

АрміяInform детально розібрала заяви російського диктартора і наводить дев’ять фактів з інтерв’ю путіна Такеру Карлсону, що демонструють його брехню.

https://armyinform.com.ua/2024/02/11/premyer-brytaniyi-nazvav-smishnymy-argumenty-putina-v-intervyu-karlsonu-shhodo-vtorgnennya-v-ukrayinu/