Президент: у березні рф застосувала проти України понад 400 ракет і 3 тисячі керованих авіабомб

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Квітня 2024, 10:51

Наслідки удару по Харкову ворожою авіабомбою.

У березні російські терористи застосували проти України понад 400 ракет різних типів, понад 600 «шахедів» і понад 3 тисячі керованих авіабомб.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

«Різні міста і села України потерпають від цього терору, і особливо жорстоко росія бʼє по прифронтових територіях та прикордонних громадах», — заявив глава держави.

Президент окремо наголосив, що Харків, більш ніж мільйонне місто, зазнає ударів ракет і дронів з першого дня цієї війни, і тепер російські терористи застосовують ще й авіабомби проти Харкова.

«Це щоденні знущання і біль, щоденні втрати у місті. Зруйнована критична інфраструктура, щодня руйнування звичайних житлових будинків», — сказав він.

Як протидіяти керованим авіабомбам: перспективні розробки

Як протидіяти керованим авіабомбам: перспективні розробки

Володимир Зеленський підкреслив, що усього цього не буде, коли Україна отримає надійні системи ППО, які можуть врятувати життя наших людей та повернути безпеку нашим містам.

«Петріоти» в руках українців довели, що всі форми російського терору можуть програти. І це потрібно — потрібно для нашого Харкова та всіх інших міст і громад, чиє життя зараз під російськими ударами», — зазначив Президент.

https://armyinform.com.ua/2024/04/03/prezydent-u-berezni-rf-zastosuvala-proty-ukrayiny-ponad-400-raket-i-3-tysyachi-kerovanyh-aviabomb/