Президент України Володимир Зеленський відвідав виставку озброєння та військової техніки «Цифрове майбутнє армії»

Верховний Головнокомандувач Збройних Сил, Президент України Володимир Зеленський відвідав спеціалізовану виставку новітніх зразків озброєння та техніки «Цифрове майбутнє армії», яка триває в Києві на Михайлівській площі. Захід відбувається в рамках відзначення Дня захисників і захисниць України. Про це повідомляє кореспондент АрміяInform.

Глава держави в супроводі Міністра оборони України Андрія Тарана спочатку оглянув безпілотні авіаційні комплекси та поспілкувався з їхніми виробниками. Після цього він ознайомився зі зразками озброєння та техніки, які представлені на інших локаціях виставки.

Нагадаємо, що виставка об’єднує декілька майданчиків: сучасного зв’язку, засобів розвідки, ударної складової та пунктів управління.

Показ озброєння та військової техніки триватиме до 17 жовтня.

Також читайте: У Києві стартувала виставка озброєння та військової техніки: що цікавого представило Міноборони

Керівництво держави приділяє дуже серйозну увагу забезпеченню наших Збройних Сил сучасними зразками техніки та озброєння — Андрій Таран

Фото: Руслана Тарасова

https://armyinform.com.ua/2021/10/prezydent-ukrayiny-volodymyr-zelenskyj-vidvidav-vystavku-ozbroyennya-ta-vijskovoyi-tehniky-czyfrove-majbutnye-armiyi/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *