Президент України закликав боротися з пропагандою рф, особливо у країнах Азії та Африки

Президент України Володимир Зеленський під час спілкування зі студентами та викладачами провідних закладів вищої освіти Австралії, з огляду на те, що рф поширює дезінформацію у різних куточках світу, закликав поширювати правдиву інформацію про Україну й те, що з нею відбувається.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Він також зазначив, що нині у світі розгортається інформаційна війна, оскільки росія має велику пропагандистську машину, на фінансування якої витрачає мільярдні бюджети. 

«Нам усе зрозуміло про росію. Ми знаємо, що ворог прийшов на нашу землю. Але в різних куточках світу, які розташовані далеко від України – на Африканському континенті, в Азії, – росія поширює дезінформацію про те, що вони ні на кого не напали. І в деяких куточках світу це працює. Навіть після восьми років війни люди не можуть відкрити своє серце правді. Іноді їх влаштовує, іноді їхні бізнес-інтереси для них вагоміші при ухваленні рішень, ніж життя людей», – пояснив Володимир Зеленський. 

Він наголосив, що як Президент щодня робить усе, аби росія не змогла ніде на планеті знайти союзників у цій несправедливій загарбницькій війні.  

«На щастя, я це роблю не один, робимо ми всі – багато лідерів у світі працює над тим, щоб донести правду. І ми бачимо, що росія втрачає союзників», – сказав глава держави. 

Він зазначив, що хотів би, щоб така впливова держава, як Китай, приєдналася до об’єднаної світової позиції щодо війни росії проти України. 

«Сьогодні Китай балансує й має нейтралітет. Я скажу чесно, що цей нейтралітет – набагато краще, ніж якби Китай приєднався до росії. Я вірю, що суспільство Китаю, народ цієї держави зробить розумний вибір. Все-таки для нас важливо, щоб Китай не допомагав росії», – розповів Президент.

https://armyinform.com.ua/2022/08/03/prezydent-ukrayiny-zaklykav-borotysya-z-propagandoyu-rf-osoblyvo-u-krayinah-aziyi-ta-afryky/