Президентка Молдови у другу річницю визволення Бучі закликала до продовження підтримки України

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Березня 2024, 16:52

Президентка Молдови Мая Санду у другу річницю звільнення Бучі від російських загарбників закликала демократичні країни до продовження підтримки України.

Про це лідерка Молдови написала у Тwitter.

«Сьогодні виповнюється два роки з дня визволення Бучі, яке виявило невимовні звірства проти мирного населення», — наголосила вона.

Мая Санду заявила, що разом з Україною вшановує пам’ять жертв та закликала демократичні країни світу об’єднати зусилля  задля «досягнення справедливості та продовження підтримки України».

Зазначимо, що в червні 2022 року президентка Молдови відвідала Бородянку, Бучу та Ірпінь, щоб на власні очі переконатися у наслідках російської окупації українських територій.

Як повідомляла АрміяInform, у другу річницю визволення Київської області від російських окупантів Президент України Володимир Зеленський вшанував пам’ять українців, убитих загарбниками під час окупації Бучанської громади.

Нагадаємо, що у Бучі після деокупації виявлено 422 тіла вбитих росіянами мирних жителів.

https://armyinform.com.ua/2024/03/31/prezydentka-moldovy-u-drugu-richnyczyu-vyzvolennya-buchi-zaklykala-do-prodovzhennya-pidtrymky-ukrayiny/