Призов – осінь 2021: на строкову службу вже призвано 36% юнаків від запланованої кількості

Про це кореспонденту АрміяInform повідомив виконувач обов’язків начальника відділу комплектування рядовим, сержантським складом та призову управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗС України підполковник Дмитро Вастьянов.

–На сьогодні завершено перший етап відправки строковиків до війська. Станом на 20 жовтня цього року в Україні вже призвано на строкову службу 4 862 особи, що дорівнює 36% від запланованої кількості. Все проходить відповідно до планів відправок, затверджених Генеральним штабом ЗСУ. Найбільше планове завдання у Дніпропетровській області – 1300 осіб, тому там на сьогодні призвано найбільше людей –527, це понад 40% відсотків від загальної кількості, – розповів офіцер.

АрміяInform уже повідомляла, що збірні пункти обладнані всім необхідним для запобігання поширенню коронавірусної інфекції та для дотримання всіх санітарних норм. Також відпрацьовані графіки, згідно з якими здійснюються попередні медичні огляди таким чином, щоб не було скупчення людей на призовних дільницях. Дільниці забезпечені засобами захисту й дезінфекції, а призовні комісії відбуваються з дотриманням соціальної дистанції.

https://armyinform.com.ua/2021/10/pryzov-osin-2021-na-strokovu-sluzhbu-vzhe-pryzvano-36-yunakiv-vid-zaplanovanoyi-kilkosti/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *