Профільний Комітет парламенту підтримав виплату стипендій ВР України курсантам і слухачам військових навчальних закладів

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки підтримав пропозиції щодо призначення стипендій Верховної Ради України курсантам і слухачам вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти на 2021-2022 навчальний рік.

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

«Члени Комітету розглянули і погодилися з пропозицією Міністерства оборони щодо виключення з Плану законопроєктної роботи Верховної Ради України на 2021 рік пунктів 292, 293 та 303 як таких, що втратили актуальність», – йдеться в повідомленні.

Народні депутати підтримали подані пропозиції щодо призначення стипендій Верховної Ради України курсантам і слухачам вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти на 2021-2022 навчальний рік, узагальнені в проєкті Розпорядження Голови Верховної Ради України.

Крім того, Комітет розглянув питання державного оборонного замовлення на 2021-2023 роки, а також заслухав інформацію керівників робочих груп, утворених у Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

https://armyinform.com.ua/2021/09/profilnyj-komitet-parlamentu-pidtrymav-vyplatu-stypendij-vr-ukrayiny-kursantam-i-sluhacham-vijskovyh-navchalnyh-zakladiv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *