Програма ментального здоровʼя «Ти як?» розпочинає нову кампанію за участю ветеранів

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Лютого 2024, 20:47

Всеукраїнська програма ментального здоровʼя «Ти як?» розпочинає нову кампанію за участю ветеранів. У рамках цієї ініціативи українців хочуть навчити з повагою ставитись до досвіду захисників й не травмувати їх незручними питаннями.

Про це повідомила перша леді України Олена Зеленська.

«Її мета — нагадати, що досвід захисників і захисниць вартий поваги, а відновлення потребує підтримки», — написала Олена Зеленська.

Дружина Президента наголосила, що ветеранам необхідне розуміння цивільних, аби адаптуватись у суспільстві після пережитого травматичного досвіду війни.

«Ми ніколи не знаємо, через що пройшла людина, яку зустрічаємо. Памʼятаймо про це, коли кортить запитати про бойовий досвід і коли просто хочеться сказати «дякую», — закликала вона.

За словами Олени Зеленської, ветерани й ветеранки мають знати, що допомога поруч. Тому до кампанії також долучаються проєкти, благодійні фонди та громадські організації, готові надати професійну підтримку фахівців кожному й кожній. Знайти їх можна на сайті howareu.com.

Кампанія створена завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США, та проєкту USAID – US Agency for International Development «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

https://armyinform.com.ua/2024/02/27/programa-mentalnogo-zdorov%ca%bcya-ty-yak-rozpochynaye-novu-kampaniyu-za-uchastyu-veteraniv/