Пропагандисти рф вигадали фейк про провокації в медзакладах Харкова та Одеси

Ось окупанти й вкотре прокололися на тому, що вигадують свої фейки точно під кальку і міняють лише регіони України, про які фабрикують власні «новини».Так, майже одночасно прокремлівські так звані медіа повідомили про буцімто розміщення українцями своїх військових підрозділів і зброї в медзакладах Харкова та Одеси. Обидва міста нині мужньо протистоять агресору, і це дуже бісить кремлівських генералів. Тому вороги й узялися за вигадки відвертої брехні.

Зокрема, росіяни поширили фейк на своїх телеканалах про начебто «розміщення  українцями в Одеській поліклініці № 23 ракетних установок та іншої важкої зброї». Мовляв, у такий спосіб буцімто воїни ЗСУ «прикриваються пацієнтами та провокують окупантів на вогневу відповідь по поліклініці, аби потім – звинуватити росіян у воєнних злочинах».

Аби розвінчати даний фейк, міський голова Одеси Геннадій Труханов разом із британськими журналістами спеціально прибув до вказаної медустанови, щоб показати відсутність там наших армійців. На місці візитери на власні очі побачили, що це – звичайна поліклініка, де щодня надають допомогу понад 300 мирним людям.

—Тут нічого такого, про що каже міноборони ворога, немає. Тут мирні люди, які сидять у бомбосховищі, замість того, щоб займатися своїми справами. Одесити прийшли на рентген. Відбувається плановий прийом лікарів. Ось така чергова брехня від росії, — повідомив Геннадій Труханов.

Тим часом так званий представник армії росії генерал михайло мізінцев повідомив, що нібито «до дитячої лікарні Харкова бойовики нацбату «Кракен» насильно привозять медперсонал та хворих дітей з інших медзакладів».

Даний кремлівський фейк він завершив просто божевільним висновком. Немовбито там готується якась провокація за одеським сценарієм. Адже наразі «будівля дитячої лікарні замінована і неонацисти її планують підірвати з початком нанесення по Харкову артударів армією рф».

Останню російську маячню оперативно викрили фахівці Центру протидії інформації при РНБО та вкотре звернули увагу на те, що довіряти ґвалтівникам дітей та крадіям унітазів ніколи не можна.

Без сумніву, однакові фейки доводять те, що автори фейків російської пропаганди давно втратили віру в «перемогу спецоперації». Тому вигадують власну брехню так-сяк, аби  просто відпрацювати кроваві гроші. При цьому вони думають лише про те, як і коли саме їм краще утекти закордон, щоб уникнути відповідальності за співучасть у воєнних злочинах.

https://armyinform.com.ua/2022/06/24/propagandysty-rf-vygadaly-fejk-pro-provokacziyi-v-medzakladah-harkova-ta-odesy/