Противник на Донбасі проводить «тиждень мобілізаційної готовності» — ГУР

Командування ЗС РФ продовжує утримувати в готовності до застосування з’єднання й частини оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях, інформує Головне управління розвідки МО України.

«З 10 січня за єдиним планом підготовки ЗС РФ у 1-му (Донецьк) та 2-му (Луганськ) армійських корпусах розпочаті заходи тижня бойової та мобілізаційної готовності, у рамках яких заплановані збори з резервістами», — йдеться в повідомленні. 

Українська розвідка зазначила, що також відпрацьовуються питання доукомплектування військових частин оперативного угруповання російських окупаційних військ мобілізаційними ресурсами, здійснюється перевірка роботи розгорнутих пунктів прийому особового складу та військової техніки.

«Водночас силові структури окупаційних адміністрацій у посиленому режимі здійснюють розшукові заходи щодо осіб, які рахуються як приписний особовий склад районних військових комісаріатів та ухиляються від проходження зборів», — заявили в ГУР МОУ.

https://armyinform.com.ua/2022/01/11/protyvnyk-na-donbasi-provodyt-tyzhden-mobilizaczijnoyi-gotovnosti-gur/