«Рамштайн-3» показав єдність НАТО і готовність надати більше зброї для оборони України

Заступник Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк у складі української делегації, очолюваної Міністром оборони України Олексієм Рєзніковим, взяв участь у зустрічі «Контактної групи з питань оборони України» у форматі «Рамштайн», яка відбулася 15 червня 2022 року в Брюсселі, в штаб-квартирі НАТО.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України у Фейсбук.

читайте також:

Українська делегація зустрілася з Міністром національної оборони Канади пані Анітою Ананд та начальником Штабу оборони Збройних Сил Канади генералом Вейном Дональдом Ейрі та з Міністром оборони Королівства Норвегії паном Бьорном Арілдом Грамом.

Сторони обговорили безпекову ситуацію на полях боїв в Україні, двостороннє військове співробітництво та протидію російській агресії.

Третя зустріч у форматі «Рамштайн» показала єдність НАТО і готовність надавати більше зброї для боротьби за свободу і незалежність України. Зустріч проводилась за ініціативи Міністра оборони США Ллойда Дж. Остіна III. Також у ній взяли участь Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, Голова об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі, Командувач Європейським командуванням Збройних сил США і Верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Тод Волтерс та начальник Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер.

https://armyinform.com.ua/2022/06/16/ramshtajn-3-pokazav-yednist-nato-i-gotovnist-nadaty-bilshe-zbroyi-dlya-oborony-ukrayiny/