Реанімаційно-операційний літак Ан-26 «Віта» евакуював поранених військовослужбовців до Львова

Один травмований і троє поранених військових були доправлені із Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що в Харкові, до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону у Львові для подальшого лікування і реабілітації.

Під час аеромедичної евакуації пацієнти на борту літака перебували під постійним наглядом лікарсько-сестринської бригади. Стан здоров’я трьох захисників — середньої тяжкості, вони зазнали мінно-вибухових травм. Четвертий військовослужбовець перебуває у важкому стані.

— Ми отримали всю необхідну медичну інформацію про поранених і травмованих заздалегідь, — розповів начальник відділення невідкладної допомоги ВМКЦ ЗР підполковник медичної служби Ігор Шенгофер. — Це дозволило лікарям підготуватися. Для лікування є все необхідне: медикаменти, обладнання і, найважливіше, кваліфікований і відданий своїй справі медичний персонал Центру. Війна триває, воїни жертвують на передовій найдорожчим — своїм здоров’ям. Ми, військові медики, робимо все можливе, аби надати їм допомогу і турботу найвищого рівня.

Аеромедична евакуація вважається найшвидшим і найкращим варіантом транспортування хворих і поранених. Починаючи з 2014 року до Львова для подальшого лікування таким способом було доправлено близько двох тисяч захисників України.

Фото автора

https://armyinform.com.ua/2021/11/reanimaczijno-operaczijnyj-litak-an-26-vita-evakuyuvav-poranenyh-vijskovosluzhbovcziv-do-lvova/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *