РЛС «Малахіт» одночасно супроводжує понад 250 повітряних цілей

Під час виставки озброєння та військової техніки, присвяченої до Дня захисників і захисниць України, Міноборони планує представити багато вітчизняних та закордонних перспективних розробок. Зокрема, на Михайлівській площі в Києві 13-17 жовтня глядачі зможуть наочно побачити та ознайомитися з тактико-технічними характеристиками радіолокаційної станції РЛС П-18 «Малахіт».

Наземна рухома завадозахищена радіолокаційна станція з висвітленням повітряної та надводної обстановки, з цифровою обробкою та автоматичною передачею інформації П-18 «Малахіт» (РЛС П-18 «Малахіт») прийнята на озброєння українського війська у 2012 році. Її виробник – Холдингова компанія «Укрспецтехніка» (входить до складу ГС «Ліга оборонних підприємств України»).

РЛС П-18 «Малахіт» призначена для автоматичного виявлення радіолокаційних цілей на фоні дії активних та пасивних завад природного та штучного походження, визначення координат (азимута, дальності, радіальної швидкості), автоматичної зав’язки й супроводження траєкторій цілей та видачі їхніх координат і трас користувачам.

Зокрема, РЛС П-18 «Малахіт» виконує функціональні завдання з виявлення, відображення і автоматичного визначення координат азимута, дальності та радіальної швидкості повітряних цілей, що рухаються зі швидкістю до 1000 м/с, автоматичного та напівавтоматичного супроводу до 256 трас цілей та розрахунку параметрів їхнього руху, автоматичного та напівавтоматичного управління наземним радіолокаційним запитувачем і надання ознаки впізнавання цілей, автоматичної передачі даних віддаленим користувачам, топографічної прив’язки місцеперебування РЛС, документування радіолокаційної інформації тощо.

https://armyinform.com.ua/2021/10/rls-malahit-odnochasno-suprovodzhuye-ponad-250-povitryanyh-czilej/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *