Роль журналіста на фронті обговорили у Харкові

На базі Харківського національного університету імені Василя Каразіна обговорили роль та місце журналіста щодо висвітлення російсько-української війни, а також широкий спектр тематики, що може зацікавити споживача інформації.

Так, за круглим столом зібралися ветерани АТО/ООС, харківські журналісти, кореспонденти АрміяInform та посадовці відділу Міністерства у справах ветеранів України в Харківській області.  Як почесні гості виступили журналісти нового незалежного репортерського інтерактивного медіа-проєкту про військовий конфлікт та гібридну війну РФ проти України Donbas Frontliner, які охоче розповіли про творчі задуми.

– Ми спробували відійти від звичних для репортерів підходів висвітлювати протягом двох-трьох хвилин якийсь обстріл чи розказувати тільки про одного героя із передової, – каже керівник проєкту Андрій Дубчак. – Намагаємося передати  атмосферу, думки пересічних людей, ціни у магазинах тощо. Здебільшого свої сюжети робимо онлайн і одразу ж переадресовуємо запитання від глядачів нашим співрозмовникам. Звісно ж, дотримуємося якоїсь теми, але часто відходимо від неї заради потреб інтернет-користувачів.

Він додав, що не завжди доводиться потрапити на першу лінію, але й у прифронтових селищах можна знайти чимало такого, що цікавить наше суспільство.

З ним погодилися військові журналісти та представники Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО»

– Не можна, щоб тема війни якось притухала в нашій державі. Проте журналіст повинен чітко знати: що, де і коли можна знімати. Тому складна процедура допуску до роботи на першій лінії для представника мас-медіа обумовлена тамтешньою ситуацією. Мені ж, як звичайному телеглядачу, завжди цікаво побачити щось зі сходу країни під новим кутом зору і, гадаю, журналісти Donbas Frontliner праві, що намагаються передати глибину тих подій, – вважає представник  ГО «Спілка ветеранів АТО» Павло Федоров.

Після цього зав’язалася певна дискусія і кожен зміг розказати про свій досвід перебування із камерою на передовій.

На завершення заходу всі присутні пообіцяли співпрацювати та обмінюватися інформацією про все, що пов’язано із російсько-українською війною.

Читайте також:«Я з перших днів на війні і їздитиму на фронт до нашої перемоги…»

https://armyinform.com.ua/2021/09/rol-zhurnalista-na-fronti-obgovoryly-u-harkovi/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *