росія має відповісти: Володимир Зеленський прокоментував атаку по Харкову, де загинули діти

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Лютого 2024, 15:15

росія повинна відповісти за кожне зруйноване і знищене нею життя. Тільки так безпека для всіх знов стане частиною реальності.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський, коментуючи чергову терористичну атаку росіян по місту Харків.

«Реальність завжди говорить більше, ніж будь-які слова. Минулої ночі через пожежу після удару «шахедів» у Харкові загинула ціла сімʼя: батьки та троє дітей. Найстаршому сину, Олексію, 7 років, середньому, Михайлу, 4 роки, найменший — Павло, йому було 7 місяців. Діти, які ще не встигли побачити життя й були вбиті через російське божевілля. Загинула і ще одна сімʼя: чоловік та дружина. Мої співчуття всім рідним та близьким!» — написав глава держави.

Наразі, за словами Президента, рятувальна операція на місці в Харкові продовжується. Врятовано чотирьох людей, і серед них одна дитина. Десятки людей евакуйовані. Усі потрібні служби залучені, і кожному, хто постраждав, надається необхідна допомога.

«Я вдячний усім, хто підтримує Україну та українців у захисті від російського терору. Кожен прояв підтримки критично важливий. І так само важливо розуміти, що терор не може залишатися безкарним. Терор не може залишатися без справедливої відповіді. Терористи повинні програти цю війну, яку вони розпочали», — заявив Володимир Зеленський.

https://armyinform.com.ua/2024/02/10/rosiya-maye-vidpovisty-volodymyr-zelenskyj-prokomentuvav-ataku-po-harkovu-de-zagynuly-dity/