Рустем Умєров розповів про діяльність Міноборони: план-2024, фортифікації і боротьба з корупцією

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Лютого 2024, 11:44

Міністерство оборони України цього року вперше зробило консолідований план потреб на 2024 рік для Сил оборони.

Як повідомляє кореспондент АрміяInform, про це заявив Міністр оборони Рустем Умєров під час виступу на форумі «Україна. Рік 2024».

«Це важливо для внутрішньої кооперації, тому що ми чітко бачимо, у кого є які ресурси. Це важливо і для міжнародних партнерів», — пояснив Рустем Умєров.

Він також розповів, Міноборони створили єдине вікно спілкування з партнерами, цей крок узгодили це з колегами з уряду. Це дозволить вивчити досвід та ефективність використання наданої допомоги. Також це дозволить вести чітку звітність.

Крім того, Міноборони створили український логістичний пункт. До цього логістична діяльність на міжнародному хабі партнерів ніяк не була врегульована і це створювало низку труднощів.

«Тепер вся робота щодо транспортування вантажів і переміщення українських військових за кордоном буде чітко скоординована», — сказав Рустем Умєров.

Він зазначив, у Міноборони також почався аудит структурних підрозділів і відбувається аудит Збройних Сил України.

Крім того, Міноборони почало спільне інспектування зброї разом зі Сполученими Штатами.

Окремо Рустем Умєров наголосив, що триває робота щодо виявлення корупційних схем. «Ми разом вичищаємо цю систему. Корупція під час війни гірше, ніж тероризм. Жодних перемовин з тими, хто краде у воїнів, не буде», — сказав він.

У Міноборони також створили систему закупівель, побудували її за принципами НАТО. Створено агенцію з летальних і нелетальних закупівель.

Рустем Умєров розповів, що Міноборони координує роботу зі спорудження фортифікацій.

«Є спільна група з іншими міністерствами. Вже обладнано декілька тисяч опорних пунктів, вогневих позицій. План-2024 вже є. Він потужний, він сильний, він дає не тільки надію, але і дасть результати», — сказав він.

https://armyinform.com.ua/2024/02/25/rustem-umyerov-rozpoviv-pro-diyalnist-minoborony-plan-2024-fortyfikacziyi-i-borotba-z-korupcziyeyu/