Шість нагород здобули житомирські курсанти на чемпіонаті світу та міжнародному турнірі з MSAC

АрміяInform уже повідомляла про успіхи представників Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств «Бойове двоборство» та міжнародному турнірі з MSAC, що завершився 22 листопада в Харкові. Та відзначилися там не лише спортсмени з головного військового вишу України. Шість медалей – по дві золоті, срібні та бронзові, вибороли і курсанти Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова.

– На чемпіонат світу та міжнародний турнір від нашого військового інституту поїхало 14 курсантів, – розповідає доцент кафедри фізичної підготовки заслужений майстер спорту України, заслужений тренер України з гирьового спорту підполковник Василь Пронтенко. – Усі вони увійшли до складу збірної команди України і завоювали 6 медалей!

читайте також:

Так, у своїй ваговій категорії чемпіоном світу став курсант Олексій Яковець, який, до речі, вперше виконав норматив Майстра спорту України з бойового двоборства. А курсант Максим Чернишов здобув перемогу у своїй ваговій категорії на міжнародному турніру. Решта четверо – також призери міжнародного турніру. Другі сходинки зайняли курсанти Максим Ковальчук та Родіон Літвінов. Ну, і бронзовими призерами змагань стали курсанти Артем Романенко та Владислав Клімашевський. Тобто майже половина спортсменів-житомирян стали чемпіонами й призерами змагань такого рівня. Що, власне, не є дивним, адже Житомирський військовий інститут зажди славився своїми спортивними досягненнями.

https://armyinform.com.ua/2021/11/shist-nagorod-zdobuly-zhytomyrski-kursanty-na-chempionati-svitu-ta-mizhnarodnomu-turniri-z-msac/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *