Шпигунська активність РФ у Німеччині зросла до рівня часів холодної війни ‒ спецслужби ФРН

Розвідувальна активність Росії в ФРН зросла до рівня часів холодної війни. Методи спецслужб усе грубіші, а засоби ‒ все більш жорстокі.

Про це, як повідомляє DW, глава Федерального відомства із захисту конституції ФРН (служба контррозвідки) Томас Хальденванг заявив у інтерв’ю Welt am Sonntag.

«Досягнутий рівень був відомий нам досі лише з часів холодної війни», ‒ заявив Томас Хальденванг, уточнивши, що російська розвідка відчуває до Німеччини багатоплановий інтерес «практично у всіх областях політики» ‒ це і зовнішня політика, і політика озброєнь, оборонна політика та політика ЄС, і насамперед  ‒ політика санкцій проти Росії.

«Методи стають все грубіші, а засоби ‒ все більш жорстокими», ‒ зазначив глава Федерального відомства із захисту конституції ФРН, нагадавши про вбивство у Берліні у 2019 році Зелімхана Хангошвілі, в якому Федеральна прокуратура звинувачує російські державні структури. За словами Томаса Хальденванга, використовуючи велику кількість агентів, російські спецслужби намагаються «встановити контакти в середовищі осіб, що ухвалюють політичні рішення».

https://armyinform.com.ua/2021/06/shpygunska-aktyvnist-rf-u-nimechchyni-zrosla-do-rivnya-chasiv-holodnoyi-vijny-%e2%80%92-speczsluzhby-frn/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *