Сьогодні Сенат США перегляне законопроєкт про допомогу Україні

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Лютого 2024, 7:02

Сьогодні, 8 лютого, Сенат Сполучених Штатів Америки (США) вирішив повторно переглянути законопроєкт щодо фінансування допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню, проте вже без міграційної реформи та безпеки кордону.

Про це повідомляє посол України у США Оксана Маркарова.

Вона наголосила, що американські законодавці 58 голосами проти 41 підтримали процедурне рішення, яке потрібне для винесення на голосування питання щодо припинення дебатів і «розгляд по суті „чистого“ законопроєкту про міжнародну допомогу США без міграційної реформи, внесеного раніше сьогодні сенатором П.Мюррей».

Дипломат додала, що для цього потрібно буде 60 голосів.

Так, попередній законопроєкт із «великим пакетом», що включає допомогу Україні, Ізраїлю, Тайваню та із захистом кордонів, акцентує Оксана Маркарова, був «очікувано не підтриманий» через відсутність голосів за угоду щодо міграційної реформи, над якою перемовники «працювали останні місяці».

«Саме тому ще до голосування за Великий пакет комітет з асигнування опублікував текст документа „на заміну“, який передбачає виключно міжнародну допомогу Україні (60,06 мільярдів доларів США) Ізраїлю та Тайваню», — розповіла посол України у США.

Повторний перегляд документа, але вже без міграційної реформи, відбудеться у Сенаті сьогодні, 8 лютого, о 19:00 (за Києвом).

Як повідомляла АрміяInform, за словами Дмитра Кулеби, політичні дебати в США не вплинуть на військову підтримку України.

https://armyinform.com.ua/2024/02/08/sogodni-senat-ssha-pereglyane-zakonoproyekt-pro-dopomogu-ukrayini/