Сьогодні Україна і Болгарія проводять Другу Чорноморську безпекову конференцію

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Квітня 2024, 11:00

Сьогодні, 15 квітня, Україна та Болгарія проведуть Другу Чорноморську безпекову конференцію Міжнародної Кримської платформ. Співорганізаторами конференції є міністерства закордонних справ і оборони України та Болгарії у партнерстві з Центром оборонних стратегій (Україна).

Про це повідомляє МЗС України.

Зазначається, що Чорноморська безпекова конференція Міжнародної Кримської платформи стартує в болгарській столиці Софії.

Участь у конференції візьмуть делегації від 42 держав і 8 міжнародних організацій.

«Учасники конференції проаналізують вплив російської агресії на безпекову ситуацію в Чорноморсько-Азовському регіоні та за його межами, обговорять стратегії реагування на наявні загрози та майбутнє регіональної безпеки. Ключовою темою обговорення також стане реалізація української Формули миру», — заявили в українському зовнішньополітичному відомстві.

Нагадаємо, Перша Чорноморська безпекова конференція відбулася 12-13 квітня 2023 року в Бухаресті. Учасники заходу проаналізували багатовимірний вплив широкомасштабної війни росії проти України на безпекову ситуацію в Чорноморсько-Азовському регіоні та світі. У центрі уваги також були питання інформаційної війни та кібератак.

https://armyinform.com.ua/2024/04/15/sogodni-ukrayina-i-bolgariya-provedut-drugu-chornomorsku-bezpekovu-konferencziyu/