Сьогодні в Брюсселі 50 країн світу обговорюватимуть можливу допомогу Україні

Сьогодні Міністр Оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Джеймс Остін III очолить зустріч Контактної Групи з оборони України в Брюсселі, щоб визначити наступні кроки, які потрібні Україні для захисту від Російської агресії.

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства Оборони США.

На зустрічі він очікує 50 країн. “Увагу передусім зосереджено на потребах України в продовженні боротьби проти росії”, – зазначив посадовець.

Наразі українці ведуть запеклу боротьбу проти російської навали на Донбасі. Коли росіяни мали намір захопити Київ, українцям були потрібні системи боротьби з танками, бронетранспортерами та системи протиповітряної оборони.

Самовіддана оборона України у поєднанні з ПТРК «Javelin» та ПЗРК Stinger звела нанівець спробу росіян взяти під контроль столицю України.

У подальшому росіяни скерували свої основні зусилля на схід України, на територію Донбасу. Тепер це битва артилерії.

Секретар зібрав міністрів оборони, щоб зосередитися на речах необхідних для подальшого протистояння: артилерії, безпілотних літальних апаратах тощо.

Остін координує свою роботу з Контактною Групою, щоб забезпечити належну допомогу Україні в разі потреби. Наприклад, одна країна може мати артилерійські установки, інша – боєприпаси, а третя – необхідні запчастини.

Сьогодні бойові дії вимагають ведення вогню на великі відстані із застосуванням далекобійної артилерії. Складність полягала в тому, що українські військові раніше не використовували деякі види озброєння, які постачають країни-партнери.

Зараз солдати мають можливість опанувати ці нові системи. Після чого вони повертаються до своїх підрозділів і передають отримані знання та досвід побратимам.

Українці не поступаються переважаючим російським силам. «Вони провели значну роботу з пошуку рекрутів та волонтерів», – зазначив посадовець. «Ми не бачимо жодних ознак надлому морального духу українських військових… але їм потрібні високоякісні озброєння, щоб мати можливість вести вогонь на далекі відстані».

https://armyinform.com.ua/2022/06/15/sogodni-v-bryusseli-50-krayin-svitu-obgovoryuvatymut-mozhlyvu-dopomogu-ukrayini/