Спецслужби Росії намагалися завадити евакуації громадян України з Афганістану – ГУР МОУ

До зриву операції було залучено і деякі ЗМІ країни-агресора. Спецслужби Росії намагалися завадити евакуації громадян України з Афганістану. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони.

«За наказом спецслужб російські ЗМІ провели спеціальну інформаційну операцію. Вони повідомляли про те, що евакуації українців не буде та що держава покинула своїх громадян напризволяще. Попри небезпеку, яка очікувала на воїнів ще й з боку спецслужб країни-агресора, українські розвідники провели блискучу операцію. Про це в ефірі телеканалу «Настоящее время» повідомив один із безпосередніх учасників операції з порятунку наших співгромадян з Афганістану, співробітник воєнної розвідки України Олег, – йдеться у повідомленні.

Читайте також:

– Нашим громадянам, яких ми забирали, неодноразово надходили пропозиції виїхати до Росії в обмін на заяви, що Україна покинула їх на вірну загибель, – розповів розвідник.

Проте незабаром відео героїчної та високопрофесійної роботи українських розвідників транслювалося в ефірі провідних світових телеканалів та вкотре підтвердило фейковість російської пропаганди.

https://armyinform.com.ua/2021/10/speczsluzhby-rosiyi-namagalysya-zavadyty-evakuacziyi-gromadyan-ukrayiny-z-afganistanu-gur-mou/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *