Спочатку загинув Геннадій, Ольгу з синами знайшли у ванній, тіло Михайлика — на кухні під столом: вночі росіяни вбили родину харків’ян

Прочитаєте за: 3 хв. 10 Лютого 2024, 15:45

Сьогодні вночі росія вчинила черговий терористичний акт, вбивши сімох харків’ян, зокрема трьох дітей.

Про це повідомляє кореспондентка АрміяInform.

Близько 23.00 кількома безпілотниками окупанти нанесли удар по території нафтобази, де зберігалося майже 3 тисячі 800 тонн палива. У результаті відбувся витік нафтопродуктів з резервуарів. 

Дизель та бензин змішався зі снігом, і вулиця, яка знаходиться нижче від нафтобази, миттєво перетворилася на пекельну лаву. 

Вогонь за лічені секунди охопив 15 приватних будинків, внаслідок чого вони вигоріли вщент. За інформацією місцевої влади, з місця пригоди було евакуйовано 57 осіб. Травм дістали дві особи. На даний момент вони перебувають в медичному закладі. Стан їхнього здоров’я лікарі оцінюють як тяжкий.

На місці трагедії авторці матеріалу вдалося побувати зранку. 

По вулиці ще продовжує стікати вода, чорна від домішок палива та попелу. На ранок більшість осередків займання вогню пожежникам вдалося локалізувати. 

Один з будинків огороджений попереджувальною стрічкою: тут тривають пошукові роботи — рятувальники не можуть знайти тіло загиблої дитини. Ще три обгорілих тіла лежать у дворі — батько, мати і рештки двох дітей. 

Очевидці розповідають, що під час тривог 35-річні Григорій і Ольга, 7-річний Олексій, Михайлик 4 років, та 7-місячний Павлик завжди ховалась в підвалі. Вчора вони просто не встигли — вогонь миттєво увірвався до їхнього обійстя та підпалив дві автівки, які знаходилися біля виходу з будинку.  Люди просто опинилися у вогняній пастці. 

Роздається крик рятівників — ось вона, жахлива знахідка. Те, що лишилося від третьої дитини.

За словами правоохоронців, попередньо було встановлено, що на момент загибелі старший і молодший хлопчики були біля мами у ванній кімнаті. А Михайлик завжди бігав за татом. 

Геннадій, ймовірно знепритомнів першим — це сталося в коридорі, а дитина забилася в куток кухні. Його знайшли останнім — через 14 годин… 

А поряд з тим, що залишилося від будинку, з боку в бік кидається бабуля загиблих дітей. Вона в прямому сенсі цього слова чорна від горя і погано розуміє, що відбувається. Поряд з нею знаходиться психолог.

Але ця родина — не єдині жертви сьогоднішнього теракту російських нелюдів.

Нижче по вулиці, поблизу сусіднього будинку біля двох чорних поліетиленових мішків зібралася купка людей. Страшний вміст цих пакетів не складає й однієї четвертини росту середньої людини… Вночі заживо згоріло подружжя пенсіонерів. 

Поговорити зголосилася невістка загиблих Наталія. 

«Свекруха зателефонувала чоловіку і сказала, що був вибух на їхній вулиці, сильно щось горить, заграва. Потім хвилин через 15 вона знов зателефонувала — кричала, що вогонь перекинувся на їхній будинок. Це останнє, що ми почули», — розповіла жінка.

За 10 хвилин Наталія з чоловіком були біля батьківського будинку, але зробити вже нічого не змогли. Будівля — охоплена вогнем, а подружжя просто не змогли вибратися — чоловік був лежачим, а жінка ледве ходила… 

Ліквідація наслідків ворожого обстрілу триває. За інформацією мера Харкова Ігора Терєхова, не виключається можливість,  що кількість жертв пожежі збільшиться. 

Фото автора

https://armyinform.com.ua/2024/02/10/spochatku-zagynuv-gennadij-olgu-z-synamy-znajshly-u-vannij-tilo-myhajlyka-na-kuhni-pid-stolom-vnochi-rosiyany-vbyly-rodynu-harkivyan/