США підтримують членство України в НАТО – Ентоні Блінкен

Сполучені Штати підтримують членство України в НАТО, і на сьогодні в неї є всі необхідні інструменти для подальшого просування в цьому напрямку.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен під час слухань у Комітеті із закордонних справ Сенату, передає Укрінформ.

«Ми підтримуємо членство України в НАТО. І на сьогодні в неї є всі необхідні інструменти для подальшого просування в цьому напрямку. Відколи створено план дій щодо членства в Альянсі, було розроблено низку інших, дуже важливих інструментів, покликаних допомогти країнам підготуватися до можливого членства, включаючи щорічну програму, від якої, за нашою оцінкою, Україна тільки виграє», – сказав держсекретар США.

За словами Ентоні Блінкена, США працюють з Україною «практично на щоденній основі». Щодо плану – потрібен повний консенсус з іншими членами НАТО, додав він, зауваживши: «Гадаю, зараз деякі країни підтримують це меншою мірою, ніж інші, але незалежно від плану, в України є інструменти, необхідні для просування вперед, щоб бути готовою до членства в майбутньому».

Він також наголосив на важливості формування в Україні ефективної системи боротьби з корупцією.

«Ми також повинні бачити від України постійний прогрес на цьому рівні, – сказав він. – І, звичайно, він уже є».

Нагадаємо, як повідомляла АрміяInform, напередодні Володимир Зеленський і Джо Байден провели телефонні переговори, під час яких американський лідер запевнив, що позиція України обов’язково буде врахована під час обговорення стратегічних питань у НАТО, а також запланованих заходів найвищого рівня.

https://armyinform.com.ua/2021/06/ssha-pidtrymuyut-chlenstvo-ukrayiny-v-nato-entoni-blinken/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *