Суддя окупаційної влади в Криму отримав 12 років позбавлення волі за державну зраду

Прокурорами Офісу Генерального прокурора до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено суддю Ялтинського міського суду АР Крим за вчинення державної зради.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги сторони захисту та залишив без змін вирок Святошинського райсуду м. Києва. 

Під час судового розгляду встановлено, що засуджений у березні-листопаді 2014 року забезпечував становлення окупаційної влади РФ у Криму, а саме: брав участь в утворенні та функціонуванні незаконно створених окупаційних органів. Окрім того, після призначення його указом президента РФ на посаду судді так званого Ялтинського міського суду Республіки Крим Російської Федерації він виконував функції представника судової влади держави-агресора для недопущення контролю української влади на території півострова. Також суддя умисно надавав допомогу РФ у проведенні підривної діяльності проти України на шкоду її суверенітету та територіальній цілісності.

Як зазначили в Офісі Генпрокурора, наразі здійснюється досудове розслідування у понад 200 кримінальних провадженнях щодо «суддів» окупаційної влади РФ у Криму. Понад 100 перебувають на стадії судового розгляду.

https://armyinform.com.ua/2021/06/suddya-okupaczijnoyi-vlady-v-krymu-otrymav-12-rokiv-pozbavlennya-voli-za-derzhavnu-zradu/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *