Тайвань не витіснить з порядку денного війну рф проти України

Тайвань Україна 31.07 2022

роспропаганда активно поширює тези, що протистояння між США та КНР через Тайвань витіснить з актуального порядку денного світової спільноти війну рф проти України та знизить рівень підтримки нашої боротьби з агресором. Про це заявив воєнний експерт Дмитро Снєгирьов у коментарі АрміяInform.

«Цю тему активно просуває російська пропаганда, розкручуючи, скажімо так, військово-дипломатичну істерію довкола Тайваню. Насправді питання протистояння України російський агресії жодним чином не відійде на другий план. Наведу два красномовних факти: 28 липня прозвучала заява офіційних представників США щодо прискорення військово-технічної допомоги Україні і саме 28 липня відбулася телефонна розмова між Президентом США і лідером КНР щодо Тайваню.

Подібні побоювання є абсолютно безпідставними. Сполучені Штати чітко позиціонують себе як провідного політичного гравця в світі, відповідно, дають зрозуміти декільком країнам, а насамперед – російській федерації і КНР, що розглядають і Україну, і Тайвань у зоні свого військово-політичного впливу», – зазначив експерт.

https://armyinform.com.ua/2022/07/31/tajvan-ne-vytisnyt-z-poryadku-dennogo-vijnu-rf-proty-ukrayiny/