«Так не було вже дуже давно»: в ОСУВ «Таврія» розповіли про натиск противника

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Березня 2024, 13:29

Речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» капітан Дмитро Лиховій розповів, що російська окупаційна армія від початку 14 березня почала дуже тиснути на Донецькому та Запорізькому напрямках.

Відповідні коментарі Дмитро Лиховій надав під час прямого ефіру телемарафону «Єдині новини» 14 березня 2024 року.

«В операційній зоні оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Сили оборони продовжують ведення оборонної операції. І якщо за минулу добу відбулося в нашій операційній зоні 57 бойових зіткнень, то лише станом на 8:00 ранку з початку цієї доби відбулося вже 24 бойових зіткнення», — розповів речник ОСУВ «Таврія».

Тобто, за його словами, противник на різних ділянках фронту в операційній зоні ОСУВ «Таврія» 24 рази вдавався до штурмових дій.

«Про ту напругу, яка була вночі і яка зранку, свідчить одна цифра. Станом на 8:00 ранку відбувалося одночасно 13 бойових зіткнень. Так не було вже дуже давно. І це показник того, яке навантаження, який тиск створює ворог, яке навантаження лягає на наших воїнів», — зазначив Дмитро Лиховій.

За його словами, найбільше, 12 штурмових дій, станом на 8:00 відбивали захисники на ділянці в Донецькій області. І одна спроба штурмових дій була в Запорізькій області.

Як повідомляла АрміяInform, ворог бив по Донеччині з авіації, «Смерчів» та «Градів»: під вогнем були 8 населених пунктів.

https://armyinform.com.ua/2024/03/14/tak-ne-bulo-vzhe-duzhe-davno-v-osuv-tavriya-rozpovily-pro-natysk-protyvnyka/