Тренувальна група Великої Британії провела курс лекцій в університеті Повітряних Сил

У рамках тренувальної місії ORBITAL на базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся курс з оцінки спроможностей підрозділів Повітряних Сил за участю британських інструкторів. Про це повідомила пресслужба університету.

Представники тренувальної групи Королівських Повітряних Сил Великої Британії на чолі з підполковником Девідом Мелмотом у період з 4 по 6 жовтня 2021 року провели низку занять. Під час навчання була представлена інформація щодо порядку проведення оцінювання підрозділів КПС Великої Британії, а також про інструментарій, що використовується для покращення процесу оцінювання.

У процесі проходження курсу майбутні офіцери ознайомилися з принципами та підходами щодо планування та проведення оцінок (сертифікації) оперативних (бойових) спроможностей підрозділів Повітряних Сил за процедурами, що застосовуються у Збройних Силах держав-членів НАТО. Курсанти здобули знання щодо порядку підготовки фахівців з оцінки підрозділів Повітряних Сил на тактичному рівні за методикою НАТО TACEVAL.

Цей курс є доповненням до національного Курсу підготовки фахівців з оцінювання (сертифікації) органів військового управління, військових частин (підрозділів) щодо набуття визначених спроможностей.

Під час проходження курсу учасники обмінялися досвідом та здобули нові знання, які дуже важливі у досягненні взаємосумісності з підрозділами Збройних Сил держав-членів  НАТО, включаючи спроможність виконувати завдання в складі об’єднаних багатонаціональних формувань.

https://armyinform.com.ua/2021/10/trenuvalna-grupa-korolivskyh-povitryanyh-syl-provela-kurs-lekczij-u-hnups/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *