Тріумф спортсменів ЗСУ на чемпіонаті світу зі стрільби

Світова першість зі стрільби по рухомій мішені відбувалася з 1 по 9 серпня у Франції в місті Шатору.

Успішний виступ військових спортсменів дозволив збірній Україні посісти перше місце в командному заліку з результатом шість золотих, п’ять срібних та чотири бронзові медалі.

Молодший сержант Ігор Кізима

Спортсмен-інструктор Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України молодший сержант Ігор Кізима тріумфував на цих змаганнях. Він виборов дві золоті медалі і став дворазовим чемпіоном світу зі стрільби з малокаліберної гвинтівки з 50 метрів по рухомій мішені з постійною швидкістю та стрільби з 10 метрів із пневматичної гвинтівки по мішені зі змінною швидкістю. Друге місце Ігор Кізима посів у стрільбі із пневматичної гвинтівки з 10 метрів по рухомій мішені з постійною швидкістю. Бронзову медаль він здобув у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 50 метрів по рухомій мішені зі змінною швидкістю.

— Молодший сержант Ігор Кізима виборов чотири медалі та посів перше місце в особистому заліку стрільців і став найрезультативнішим спортсменом чемпіонату світу, — зазначили в Управлінні фізичної культури і спорту Міністерства оборони України.

Молодший сержант Ігор Кізима і тренер Вікторія Царенко

Ще дві нагороди у скарбничку збірної України принесли спортсмени Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України Кирило Ітулін та Денис Баблюк. Кирило виборов «бронзу» у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 50 метрів по рухомій мішені з постійною швидкістю серед юніорів. Денис здобув «срібло» у стрільбі з 10 метрів по рухомій мішені зі змінною швидкістю.