У Білому домі зробили різку заяву про законопроєкт щодо допомоги Ізраїлю без України

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Лютого 2024, 7:36

В адміністрації президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена розкритикували намір Палати представників відправити на голосування законопроєкт про фінансову допомогу Ізраїлю окремо від програми підтримки України.

Про це заявила прессекретарка Білого дому Карін Жан-П’єр.

Американська чиновниця назвала таку ініціативу «цинічним політичним маневром» законодавців від Республіканської партії у Палаті представників.

«Протягом кількох місяців адміністрація працювала з двопартійною групою сенаторів над угодою про національну безпеку, яка забезпечує безпеку нашого кордону та забезпечує підтримку народу України й Ізраїлю. У той час, коли законодавчий текст неминучий, республіканці в Палаті представників пропонують свій останній цинічний політичний маневр», — наголосила вона і додала, що «безпека Ізраїлю має бути священною, а не політичною грою».

Карін Жан-П’єр акцентувала, що адміністрація «рішуче виступає проти цієї витівки», яка не сприяє забезпеченню безпеки кордону, не допомагає народу України захиститися від російської агресії та відмовляє в наданні гуманітарної допомоги для палестинців.

Як повідомляла АрміяInform, Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна робить все можливе та неможливе, щоб росія зазнала поразки.

https://armyinform.com.ua/2024/02/04/u-bilomu-domi-zrobyly-rizku-zayavu-pro-zakonoproyekt-shhodo-dopomogy-izrayilyu-bez-ukrayiny/