У Болгарії засудили намір росії провести вибори на тимчасово окупованих територіях України

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Лютого 2024, 16:45

Болгарія категорично засуджує намір росії провести нелегітимні президентські вибори у 2024 році у незаконно анексованому Криму та на тимчасово окупованих територіях України.

Про це голова народних зборів Республіки Болгарія Росен Желязков заявив під час свого виступу у Верховній Раді України.

«Ми добре усвідомлюємо, що зазіхання на українців загрожує долі всього демократичного вільного світу. Болгарія не визнає незаконної анексії Криму», — сказав він.

За словами Росена Желязкова, Болгарія також засуджує безпрецедентні дії росії у Чорному морі й мілітаризацію Кримського півострова.

«Забезпечення безпеки та стабільності у Чорному морі абсолютно необхідне для спільної євроатлантичної безпеки», — наголосив він.

Голова народних зборів Болгарія додав, що із самого початку цієї війни Болгарія надає Україні допомогу в усіх сферах: воєнній, фінансовій й економічній, і продовжуватиме це робити.

Як повідомляла АрміяInform, Болгарія почала передачу Україні 100 бронетранспортерів, про поставку яких було ухвалено рішення у липні минулого року.

https://armyinform.com.ua/2024/02/06/u-bolgariyi-zasudyly-namir-rosiyi-provesty-vybory-na-tymchasovo-okupovanyh-terytoriyah-ukrayiny/