У Чернігові строковики склали Військову присягу

У 8-му навчальному Чернігівському центрі Держспецслужби транспорту Міністерства оборони України в урочистій обстановці 126 юнаків присягнули на вірність українському народові.

—Я родом з Полтавщини. До призову в армію працював монтажником вікон. Уже давно мав бажання піти на строкову службу, проте лише цього року отримав повістку і без будь-яких зволікань призвався. У майбутньому хочу стати контрактником в цьому навчальному центрі. Вважаю, що справжній український захисник повинен мати високі морально-ділові якості, по-справжньому любити свою Батьківщину і бути відданим їй до кінця, —зазначив 21-річний строковик Валентин Баклан.

Після складання Військової присяги частинувійськовослужбовців розподілять серед підрозділів  Держспецтрансслужби, решту—залишать проходити службу внавчальному центрі.

—До призову на військову службу я жив у селі Максимівка Полтавської області, працював пакувальником на підприємстві.Нас у сім’ї п’ятеро. Як батьки, так і брати з сестрами сприйняли моє рішення позитивно, адже вважають, що армійське життя стане мені в пригоді. Далі хочу пов’язати своє життя саме з армією. Спочатку є бажання укласти контракт, у подальшому буду намагатися кар’єрно зростати—вчитися, аби отримати офіцерське звання, —розповів19-річний Андрій Мулявка.

Наостанок настоятель чернігівського храму Михаїла і Федора протоієрей Олег освятив молодих воїнів та благословив їх на успішне проходження військової служби.

Довідково.Чернігівський навчальний центр Держспецслужбитранспорту Міністерства оборони України готує фахівців за багатьма ліцензованими спеціальностями, зокрема це: командири відділень, сапери, водолази, кранівники, такелажники, монтери колій, машиністи пересувної електростанції тощо.

Фото автора

https://armyinform.com.ua/2021/06/u-chernigovi-strokovyky-sklaly-vijskovu-prysyagu/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *