У Дніпрі до Дня Гідності та Свободи розгорнули фотовиставку

Фотовиставку, присвячену подіям Революції Гідності, відкрили в холі Дніпропетровської облдержадміністрації. Представлені в експозиції світлини нагадують відвідувачам, якою ціною українці відстоювали свободу Батьківщини, передають внутрішні переживання людей на Майдані.

– Це була революція духу. Єдиний порив – захистити свою свободу і гідність. Майдан вистояв і переміг. І ця  перемога нам далася кров’ю. Але ми побачили паростки згуртованої нації, яка здатна себе боронити попри все, – каже відвідувач виставки, співорганізатор Євромайдану в Дніпрі, учасник подій на Майдані в Києві Анатолій Сокоринський.

Поетеса та учасниця революції Гідності Леся Степовичка присвятила тим подіям безліч віршів.

– Я думала, яка це має бути сила, щоб змусити людину полишити теплу домівку, затишок, і йти під дощ, мряку та в мороз. А важливішою може бути пробуджена душа, яка не хоче жити в рабстві. Це почуття свободи. За це можна віддати все. І тому люди не сиділи вдома – ні у Дніпрі, ні у Львові, ні у Києві, – сказала пані Леся.

Військовослужбовці та усі охочі мають можливість переглянути яскраві історічні світлини, представлені на фотовиставці за адресою: м. Дніпро, проспект Поля,1.

https://armyinform.com.ua/2021/11/187390/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *