У Харкові відкрилися два центри рекрутингу до Сил оборони

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Квітня 2024, 14:36

У Харкові з 2 квітня почали працювати два центри рекрутингу до Сил оборони.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Людина може прийти до рекрутингового центру, який фактично є цивільним консультативно-інформаційним офісом, і ознайомитись з повним переліком вакансій. Йдеться не тільки про ЗСУ, а й Нацгвардію, ДПСУ — загалом систему Сил оборони», — зазначив Олег Синєгубов.

Вакансії різноманітні, оскільки зараз армія є найбільшим роботодавцем у державі. Це і кухар, і водій, і ремонтник, і фінансист, і медик, і звісно ж, є ті спеціальності, які звитяжно беруть участь у найгарячіших боях.

Рекрутер може проконсультуватися, а потім, за бажанням, обрати ту посаду і ту військову частину, де він себе бачить. Також діє система повноцінної підготовки майбутніх військових.

Важливо: у рекрутинговому центрі не вручають повісток і не збирають особисті дані без згоди й потреби. Така ініціатива — це продовження реформи системи набору до лав війська.

«Спільно з Міноборони й громадами й надалі поступово працюватимемо над тим, щоб популяризувати рекрутингові центри, збільшити їх кількість та охоплення по всій області. Звертайтесь за детальною інформацією за безкоштовним номером телефону: 0 800 300 441», — додав голова Харківської ОВА.

Як повідомляла АрміяInform, 22 березня у Полтаві відкрився центр рекрутингу ЗСУ. Раніше такі центрі були відкриті у Львові, Дніпрі та Запоріжжі.

https://armyinform.com.ua/2024/04/02/u-harkovi-vidkrylysya-dva-czentry-rekrutyngu-do-syl-oborony/