У Харкові вже лікують шістьох армійців, які постраждали  внаслідок артобстрілу на Луганщині

До Харкова доправили шістьох воїнів Об’єднаних сил, які 8 серпня постраждали внаслідок  ворожого обстрілу неподалік населеного пункту Кряківка на Луганщині.

Кваліфіковану медичну допомогу їм надали фахівці Військового мобільного госпіталю, що в Сєвєродонецьку. Там було й ухвалено рішення про евакуацію п’ятьох хлопців та однієї дівчини саме до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

За словами командування ВМКЦ ПнР, ще в Сєвєродонецьку в усіх армійців було діагностовано акубаротравми внаслідок обстрілу противника.

Провідний хірург ВМЦК ПнР підполковник медичної служби Сергій Шипілов

— Після того як до нас прибули постраждалі армійці, ми оглянули їх та визначилися із напрямками подальшого лікування, — каже провідний хірург ВМЦК ПнР підполковник медичної служби Сергій Шипілов,  — Одразу ж заспокою всіх, що хлопці та дівчина перебувають у задовільному стані і жодних загроз життю немає.

Він додав, що із приймального відділення їх направили до двох клінік ВМЦК ПнР. Так, із трьома військовослужбовцями Збройних Сил України працюють неврологи, а із іншими — ЛОР-лікарі.

— Беручи до уваги стан здоров’я захисників України, на їхнє одужання піде мінімум декілька тижнів. Щодо ж реабілітації, то це залежить від багатьох чинників і прогнозувати важко, — насамкінець уточнив підполковник медичної служби Сергій Шипілов.

Читайте також за темою:

Військово-медичний клінічний центр Північного регіону як «передова» лікування захисників України

https://armyinform.com.ua/2021/04/vijskovo-medychnyj-klinichnyj-czentr-pivnichnogo-regionu-yak-peredova-likuvannya-zahysnykiv-ukrayiny/

https://armyinform.com.ua/2021/09/u-harkovi-vzhe-likuyut-shistoh-armijcziv-yaki-postrazhdaly-vnaslidok-artobstrilu-na-luganshhyni/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *