У Києві українські та італійські фахівці у сфері стратегічних досліджень обмінялися досвідом

У Національному університеті оборони імені Івана Черняховського в межах виконання Плану двостороннього співробітництва Міністерства оборони України, ЗС України та ЗС Італійської Республіки відбувся міжнародний науковий семінар «Сучасні розробки у сфері стратегічних досліджень». Повідомляє пресслужба навчального закладу.

У семінарі брали участь представники Центру воєнно-стратегічних досліджень Національного науково-дослідного центру оборонних технологій і воєнної безпеки України та Військового центру стратегічних досліджень Генерального штабу оборони Італійської Республіки.

На початку зустрічі голови делегацій начальник Центру воєнно-стратегічних досліджень полковник Анатолій Павліковський та начальник Інституту аналізу і оборонних досліджень Італійської Республіки полковник Гуальтьєро Іаконо ознайомили присутніх зі структурою та основними напрямами досліджень наукових установ, які вони презентують.

В ході зустрічі відбулась наукова дискусія та обмін практичним досвідом у науковій сфері. Науковці обговорили питання участі українських дослідників в науково-дослідному проєкті, запропонованому італійською стороною.

Під час обговорення було досягнуто домовленостей щодо налагодження плідного співробітництва у науковій сфері.

https://armyinform.com.ua/2021/10/u-kyyevi-ukrayinski-ta-italijski-fahivczi-u-sferi-strategichnyh-doslidzhen-obminyalysya-dosvidom/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *