У Києві відбувся велопробіг до Дня захисників і захисниць України

На Михайлівській площі відбувся другий щорічний патріотичний велопробіг, присвячений Дню захисників і захисниць України. Його організаторами стали Громадська організація «Центр гуманітарних місій» та Київський міський центр соціальних служб за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Голова Громадської організації «Центр гуманітарних місій» Єгор Воробйов повідомив, що захід націлений на підняття патріотичного духу в суспільстві та на підтримку наших захисників:

— Цьогоріч у велопробігу взяли участь понад 200 учасників, а це майже вдвічі більше ніж торік. Учасники подолають приблизно 6 км. Насправді, у нас не буде програшів, адже переможцем стане кожен із велосипедистів. Ми на власному досвіді переконалися, як велосипед допомагає в реабілітації, а також об’єднує родини військових. Ми хочемо, щоб люди бачили своїх захисників, а захисники — тих, кого вони захищають, — відзначив Єгор Воробйов.

Маршрут велопробігу розпочинався на Михайлівській площі. Долучитися до велопробігу міг кожен охочий. Одним із його учасників став і Роман, який цього року вперше взяв участь у такому заході.

— Вирішив узяти участь, бо разом зі своєю велогрупою кожну середу катаємось для задоволення. Сьогодні ми з моїм товаришем, представником Збройних Сил та учасником ООС, координуємо дії колони та  стежимо за безпекою учасників під час руху, —  розповів Роман.

До святкового велопробігу долучилася і Оксана — дружина учасника АТО/ООС:

— Я тут уже вдруге. Торік брали участь усією сім’єю і нам дуже сподобалось. Цьогоріч тато працює, тому ми з донькою беремо участь удвох. Вона у нас полюбляє спорт, а без велосипеда взагалі жити не може. Під час першого велопробігу ми дуже хвилювалися, але насправді все виявилося не так страшно, — зазначила Оксана.

З привітальною промовою виступив учасник бойових дій, директор Міжнародного центру протидії російській пропаганді Юрій Кочевенко.

— Я вдячний вам за підтримку і хочу сказати, що кожен з присутніх — великий молодець. Без вас цей захід був би неможливим. Своїм прикладом ви показуєте те, як важливо плекати цінності патріотизму та єдності. Непереможність — це коли кожен на своєму місці робить все, що залежить від нього!

Після хвилини мовчання на честь полеглих за незалежність України бійців учасники велопробігу розпочали свій рух до фінішної точки біля Національного музею історії України у Другій світовій війні. Там усі вони отримали «Медаль фінішера» та зробили  спільну фотографію на згадку.

Катерина Магась та Анна Кравченко

Фото авторів

https://armyinform.com.ua/2021/10/u-kyyevi-vidbuvsya-veloprobig-do-dnya-zahysnykiv-i-zahysnycz-ukrayiny/