У Командуванні Об’єднаних сил ЗС України відбувся урочистий захід з нагоди Дня захисників та захисниць

Звертаючись до особового складу, командувач Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв наголосив, що це величне свято, сповнене мужності, завзятості та героїзму чоловіків і жінок, які відстоюють незалежність українського народу та територіальну цілісність держави.

Про це інформує відділ зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України.

— Дякую вам за витримку і стійкість, відважність та силу духу, відповідальність та сумлінне виконання службових обов’язків. Ваші честь, гідність, відданість справі та любов до України — запорука щасливого майбутнього країни, теперішніх і прийдешніх поколінь,  підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач побажав усім присутнім міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, невичерпної енергії й наснаги заради зміцнення обороноздатності нашої країни

— Нехай з нами буде незламна воля, правда та перемога, а покров Пресвятої Богородиці завжди береже нас від усіляких бід і напастей, — додав генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Наприкінці урочистостей командувач вручив військовослужбовцям грамоти, подяки, відомчі відзнаки та цінні подарунки.

https://armyinform.com.ua/2021/10/u-komanduvanni-obyednanyh-syl-zs-ukrayiny-vidbuvsya-urochystyj-zahid-z-nagody-dnya-zahysnykiv-ta-zahysnycz/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *