У кожній області України буде Книга пам’яті з іменами полеглих Героїв

У вівторок, 12 жовтня, о 15:00 на території Міністерства оборони України (Повітрофлотський проспект, 6) відбудеться передача Книг пам’яті добровольців. Повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Участь у заході візьмуть міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, перший заступник міністра Олександр Порхун, заступник міністра з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко та представники Міноборони.

У Залі Пам’яті Меморіального комплексу Міноборони Юлія Лапутіна урочисто передасть копії Книг пам’яті добровольців-захисників представникам територіальних відділів Міністерства у справах ветеранів. Відтак у кожній області України буде Книга пам’яті з іменами полеглих Героїв.

Журналістів, які бажають висвітлити подію, просимо акредитуватися до 12:00 12 жовтня за електронною адресою press@mva.gov.ua.

У формі акредитації необхідно вказати:

  • Прізвище, ім’я, по батькові
  • Назву ЗМІ / Посаду
  • Контактний номер телефону
  • Перелік техніки (фото та відеокамери)

Додаткові запитання за телефоном: (095) 526 36 19

Довідково. Нагадаємо, у березні 2021 року міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна презентувала Книгу пам’яті добровольців-захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Захід відбувся у меморіальному комплексі «Зала пам’яті» на території Міністерства оборони України.

Наказ Мінветеранів «Про Книгу пам’яті добровольців – захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» було видано у вересні 2020 року.

Концепція та структура Книги пам’яті добровольців-захисників України були узгоджені із представниками громадськості, добровольчих формувань, Головним штабом Української добровольчої армії, Добровольчим Українським Корпусом “Правий сектор”, Добровольчим батальйоном ОУН, Міністерством оборони України та Громадською радою при Мінветеранів.

З 11 грудня 2020 року по 5 березня 2021 року відбулася низка засідань Комісії Міністерства у справах ветеранів України з питань внесення інформації до Книги пам’яті. За результатами роботи було підтримано 71 клопотання щодо внесення даних про загиблих добровольців до Книги пам’яті добровольців-захисників України.

https://armyinform.com.ua/2021/10/u-kozhnij-oblasti-ukrayiny-bude-knyga-pamyati-z-imenamy-poleglyh-geroyiv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *