У Львові волонтери організували для армійських ремонтників спортивний пікнік

Напередодні Дня захисників і захисниць України волонтери Міжнародного благодійного фонду «Вектор надії» організували та провели для воїнів однієї з військових частин Львівського гарнізону спортивний пікнік.

Захід був незвичайним та захопливим, адже й строковики, й контрактники із офіцерами мали змогу взяти участь у різноманітних активностях разом зі своїми родинами. Зокрема, то були міні-турніри з футболу та волейболу, стрільба із пневматичної зброї та спортивних луків й арбалетів. Найвлучніші стрільці та найвправніші з м’ячем отримали призи: солодощі та термокухлі.

– Хочу щиро подякувати організаторам свята, – висловився наприкінці цього невеличкого свята сержант-контрактник Богдан Корницький. – Волонтери допомогли нам чудово провести час. Наш підрозділ – ремонтний, тож працюємо важко. Відтак розрада сподобалась усім, адже вона відволікла від повсякденного психологічного навантаження. А ще, користуючись нагодою, хочу привітати із прийдешнім святом захисників та захисниць України, усіх наших побратимів, які нині виконують завдання в районі проведення ООС!

Фото автора

https://armyinform.com.ua/2021/10/u-lvovi-volontery-organizuvaly-dlya-armijskyh-remontnykiv-sportyvnyj-piknik/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *