У межах благодійних футбольних матчів Match for peace в квітні для України зібрали понад 22 000 000 гривень

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України:

«Серія благодійних матчів FC Dynamo Kyiv на підтримку України Match for peace #StopWarInUkraine стартувала 12 квітня у Варшаві.

Під час матчів та завдяки супутнім благодійним заходам і аукціонам сумарно було зібрано понад 22 000 000 грн, які будуть направлені на вирішення найбільших гуманітарних проблем, спричинених війною РФ в Україні.

Збір коштів триває на спеціальному сайті події, де також міститься розклад наступних благодійних матчів «Динамо» та вся детальна інформація щодо запланованих заходів. Усі виручені від продажу квитків гроші, а також донати, які надходитимуть упродовж телевізійної трансляції, будуть спрямовані на вирішення найбільших гуманітарних проблем, що виникли через повномасштабну війну рф в Україні.

Проєкт реалізується за сприяння Міністерства закордонних справ України, Міністерство культури та інформаційної політики України та Міністерство соціальної політики України».

https://armyinform.com.ua/2022/05/07/u-mezhah-blagodijnyh-futbolnyh-matchiv-match-for-peace-v-kvitni-dlya-ukrayiny-zibraly-ponad-22-000-000-gryven/