У Міноборони детально пояснили, як організована робота ВЛК від ТЦК та СП

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Березня 2024, 19:19

Медичні огляди, лабораторні та інструментальні дослідження, направлення на дообстеження, оцінка вакцинального статусу – усе це здійснюється безоплатно для осіб, які проходять ВЛК. Ці медичні послуги оплачують з Держбюджету. Сума становить 883 гривні за один медичний огляд. Саме тому, за проходження ВЛК платити не треба.

Про це інформує Міністерство оборони України, передає АрміяInform.

Медичний огляд осіб організовується Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки в закладах охорони здоров’я. Саме Національна служба здоров’я України укладає договори за пакетом медичних послуг із ЗОЗ комунальної форми власності.

Важливо, що заклади охорони здоров’я зобов’язані надати такі медичні послуги як: огляд мультидисциплінарною командою лікарів-спеціалістів ВЛК та провести лабораторні дослідження, зокрема: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, групу крові та резус-належність та серологічний аналіз.

Заклади охорони здоров’я, на базі яких функціонують ВЛК зобов’язані надати такі медичні послуги: антиген до вірусу гепатит В, реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном, глюкозу в цільній крові або сироватці крові та провести інструментальні дослідження.

Також заклади охорони здоров’я на базі яких функціонують ВЛК надають направлення особі, за наявності показань, в інші структурні підрозділи ЗОЗ або інші ЗОЗ для проведення необхідних консультувань та обстежень.

Медичні огляди, лабораторні та інструментальні дослідження, направлення на дообстеження, оцінка вакцинального статусу — усе це здійснюється безоплатно для осіб, які проходять ВЛК. Ці медичні послуги оплачують з Держбюджету. Сума становить 883 гривні за один медичний огляд.

І якщо з вас або ваших близьких вимагають гроші за проходження ВЛК — необхідно негайно інформувати про це Національну службу здоров’я України за телефоном «гарячої лінії» 16-77.

Раніше АрміяInform повідомляла, що уряд збільшив розмір державної соціальної допомоги дітям загиблих захисників.

https://armyinform.com.ua/2024/03/13/u-minoborony-detalno-poyasnyly-yak-organizovana-robota-vlk-vid-tczk-ta-sp/